Wednesday, August 15

Genta vjen me foto-sesion të ri, por shumë ndryshe… çfarë ka ndodhur me të

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Genta Ismaili është njohur për stilin e saj të muzikës.

Ajo me paraqitjet e saja skenike pati bërë për vete shumë fansa.

Por, Genta nuk është më origjinale ashtu siç ka qenë dikur, shkruan Indeksonline. Vitet e fundit duket se edhe ajo ka ndjekur trendin e ndërhyrjeve kirurgjike.

Përveç që ka zvogëluar gjoksin, ajo shihet qartë të ketë ndryshuar fytyrën e saj. mollëzat e faqeve dhe buzët e fryra bien në sy automatikisht.

Ndoshta asaj edhe i pelqen vetja, por Genta thjeshtë nuk është më e njëjta.

...

Share.

Leave A Reply