Wednesday, August 15

Gani Kolevica rrëfehet për bisedën e thellë me Unikkatilin, ia dërgon një porosi të fuqishme reperit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Protagonist në emisionin “Elite Show” ishte edhe Gani Kolevica, i apstrofuari në një këngët e Unikatilit.

Emri i tij u bë njohur gjerësisht për publikun pasi u lakua në këngën e fundit të reperit të njohur shqiptar Unikkatil, këngë e cila mban titullin “1 Milion” Euro.

Ai ka thënë ndër të tjera gjatë kësaj interviste se Viktorin e ka takuar pikërisht në atë periudhë dhe ashtu siç ka thënë edhe vet Unikkatil në këngën e fundit, duke shtuar se ka qenë i mahnitur gjatë këtij takimi me sjelljet e Viktorit.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Ai po ashtu ka dhënë edhe një mendim tjetër të tijin për unikkatilin si person dhe si këngëtar, duke e përshkruar Unikkatilin si një reper mjaft intelegjent dhe të mençur.

Tutje Kolevica ka shtuar se Unikkatil meriton të jetë një reper i rangut botëror, duke dhënë kështu një vlerësim mjaft të mirë për reperin në fjalë.

...

Share.

Leave A Reply