Wednesday, August 15

‘Xhbanja’ bëhet ‘nuse’, më të bukur moti se keni parë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktorja Arjola Demiri na tregon shpesh se është e fiksuar pas grimeve profesionale.

Përveç se e suksesshme në fushën e aktrimit, Arjola njihet edhe si një femër mjaft tërheqsë.
Ajo është një nënë dhe bashkëshorte e përkushtuar, prandaj edhe shpesh na informon me përditshmërinë e saj.

Arjola këtë herë na ka befasuar me look-un e saj.

E veshur me një fustan dasmash e frizurë nusesh, Arjola duket më e bukur se kurrë më parë.

...

Share.

Leave A Reply