Wednesday, August 15

Adelina del me veshje të shtrenjtë, shtatzënia si duket po i “hecë” shumë mirë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Adelina Tahiri njihet ndrysh edhe si këngëtarja ‘luxory’ apo e pasur.

Pavarësisht se në muzikë nuk pati shumë sukses apo përfitime, ajo ishte dhe mbetet një ndër këngëtaret më të pasura, gjë që vërehet dhe nga luksi që ka në jetën e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar një fotografi e veshur me markat më të njohura në botë, transmeton Indeksonline.

Detaji më i këndshëm i fotografisë padyshim e është barku i fryrë.

...

Share.

Leave A Reply