Friday, August 17

Lamtumirë Barcelona, Suarez te klubi rival nga La Liga

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Denis Suarez do të largohet nga Barcelona duke u transferuar te një rival nga La Liga.

Alcacer, Andre Gomes janë disa nga lojtarët që Barcelona ka afruar nga Valencia dhe operacione të tilla do të vazhdojnë mes të dyja klubeve.

Emri i fundit që do të përfshihet në merkaton e verës është ai i Denis Suarez, i lënë në hije nga Valverde, por shumë i pëlqyer nga Marcelino, i cili punoi me lojtarin te Villarreal.

Pikërisht me këtë trajner, fantazisti spanjoll dha më të mirën dhe në verë me një ofertë 15-18 milionë euro, Barcelona mund ta lërë të lirë që të bashkohet sërish me Marcelinon te Valencia.

...

Share.

Leave A Reply