Wednesday, August 15

Një bukuroshe e vërtetë! Njihuni me nusën e deputetit, Lumir Abdixhiku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lumir Abdixhiku është deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhës e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Jemi mësuar ta shohim në televizione vetëm me deklarata politike, por nuk kemi ditur diçka nga jeta e tij private, shkruan ORAvip.

Ai është i martuar dhe ka një grua tejet të bukur e atraktive.

Më poshtë iu sjellim disa fotografi nga dasma e tyre dhe jo vetëm./ORAvip/

...

Share.

Leave A Reply