Monday, September 24

Shënohen tre gola të shpejt në ndeshjen Leverkusen – Bayern

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Janë shënuar tre gola të shpejt në ndeshjen në mes të Leverkusen dhe Bayern

Bavarezët kanë shënuar dy gola dhe krijuan avantazh të mirë për të kaluar në finale të Kupës së Gjermanisë.

Golat i kanë shënuar Javi Martinez (3) dhe Lewandowski (9)!

Por, Bender e ka ngushtuar epërsinë në minutën e 16 duke prishur festën e tyre. /GazetaExpress/

...

Share.

Leave A Reply