Monday, September 24

Formacionet zyrtare: Celta Vigo – Barcelona – nuk starton Messi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Celta Vigos dhe Barcelonës

Barcelona në këtë ndeshje do të ndjek suksesin e mos humbjeve në La Liga.

Nëse ata fitojnë sonte do të arrin fitoren e 40 në La Liga duke thyer edhe një rekord të radhës. /GazetaExpress/

E për këtë Ernesto Valverde ka zbritur në fushë këta lojtarë:

Celta Vigo: Sergio; Wass, Sergio Gomez, Roncaglia, Jonny; Lobotka, Brais Mendez, Jozabed; Iago Aspas, Maxi Gomez, Sisto

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Vermaelen, Denis Suarez, Digne; Andre Gomes, Yerry Mina, Paulinho; Coutinho, O. Dembele, Alcacer

...

Share.

Leave A Reply