Friday, August 17

Shkurte Fejza ja “ftofi” Atifete Jahjagës gjatë një takimi zyrtar…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Atifete Jahjaga në kohën kur drejtonte postin e presidentës dekoroi edhe shumë artistë të estradës shqiptare.

E për folklorin e ruajtur pastër deri në ditët tona, ish presidentja dekoroi Shkurte Fejzën.
Shkurta është ndër këngëtaret më të vjetëra në estradë, që për një kohë të gjatë është në skenë dhe përgjatë këtyre viteve ajo u kujdes që të mos e përziejë zhanrin e muzikës që ajo këndon.

E ftuar në zyrën e saj, Shkurta ra në sy edhe për veshjen me të cilën pranoi dekoratën.
Atifetja u komentua shpesh për veshjet ‘presidenciale’, të cilat ishin me shije por edhe mjaft të shtrenjta.
Shkurta duket se këtë herë ia ‘ftohi’ edhe asaj me këtë veshje ‘serioze’./ORAvip/

...

Share.

Leave A Reply