Wednesday, August 15

Ja si duhet të luani sonte në bastore nëse dëshironi të fitoni para në “Champions League”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte zhvillohen edhe dy ndeshje tjera të fundit për këtë xhiro në Ligën e Kampionëve.

Në stadiumin “Anfield” zhvillohet super derbi i skuadrave angleze Liverpool – Manchester City, shkruan Gazeta Blic

Ndërkohë ndeshja tjetër zhvillohet në stadiumin “Camp Nou” zhvillohet ndeshja tjetër në mes të Barcelonës dhe skuadrës italiane Roma.

 
Nëse dëshironi të luani bastore,  mundësia më e mirë për të fituar është nëse e luani ndeshjen Liverpool- Manchester City Gol- Gol (G-G) ekspertët shohin gola nga të dy skuadrat në këtë ndeshje, e gjitha kjo vije pas dy skuadrat luajnë futboll shumë sulmues.

Barcelona – Roma në këtë ndeshje, favorite e madhe është Barcelona dhe më e mira e mundshme është që kjo ndeshje duhet të luhet 1 (Fitore e Barcelonës)./Gazeta Blic

...

Share.

Leave A Reply