Friday, August 17

Merrni frymë mirë pastaj shikoni këtë. Biondja amerikane zhvishet në plazh, tregon gjoksin dhe të pasmet seksi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Modelja amerikane, Samantha Hoopes, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated Swimsuit.

Javë më parë është publikuar numri më i ri i revistës së njohur të kostumeve të larjes.

Në mesin e shumë modeleve nga e mbarë bota, për Sports Illustrated Swimsuit 2018 ka pozuar edhe bukuroshja nga Shtetet e Bashkuara, Samantha Hoopes, shkruan Gazeta Express.

Modelja 27-vjeçare ka pozuar me bikini në plazh, duke realizuar disa fotografi tejet seksi – madje edhe gjysmëzhveshur.

Më poshtë mund t’i shihni disa prej fotove të Samantha Hoopes për SI Swimsuit 2018, ndërkaq të gjitha fotot tjera mund t’i shikoni në ueb-sajtin e revistës. /Express/

SELECT

SELECT

SELECT

SELECT

SELECT

...

Share.

Leave A Reply