Friday, August 17

Ibrahimovic ka një mesazh interesant për fitoren e Joshuas

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ibrahimovic ka një mesazh interesant për fitoren e Joshuas

Joshua mbrojti titujt e tij IBF dhe WBA dhe fitoi titullin WBO, pasi mposhti Joseph Parkerin mbrëmë në Cardiff.

Fitoren e tij e ka komentuar edhe ylli i futbollit, Zlatan Ibrahimovic, i cili e uroi Joshuan për këtë fitore, shkruan GazetaBlic

“Hej Joshua, po më mungon një titull. Fuqia nuk është asgjë nëse nuk ke kontroll. Të lumtë”, shkroi Ibra në Instagram.

Zlatan gjithashtu shënoi dy gola mbrëmë për skuadrën e LA Galaxy në debutim në fitoren ndaj Los Angelos./GazetaBlic/

...

Share.

Leave A Reply