Wednesday, August 15

Atletico Madrid zbulon Aguero-n e ri si Diego Costa dhe Fernando Torres

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me Diego Costa dhe Fernando Torres që pushuan nga Atletico Madrid përpara Europa League, Diego Simeone mund të kthehet në Aguero.

Jo sulmuesi i Manchester City Sergio … por bashkatdhetari i tij argjentinas Juan i cili po kërkon të bëjë paraqitjen e tij të parë për ekipin e parë.

/Gazeta Prishtina/

...

Share.

Leave A Reply