Saturday, September 22

Zinedine Zidane, flet për yllin e Real Madridit, Iscon

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ai shënoi het-trik ndaj Argjentinës, ndërsa deklaroi pas ndeshjes që nuk e ka besimin e klubit.

“Nuk jam i padrejtë ndaj Iscos”.

“Ai është i lumtur, ndoshta nuk e ka të njëjtin rol këtu, por unë i tregoj çdo herë se sa lojtar i rëndësishëm është për ne”.

“Jam shumë i lumtur për paraqitjen e tij ndaj Argjentinës”.

Zidane tregoi se Isco dhe Sergio Ramos kanë ardhur me probleme dhe nuk do të udhëtojnë për ndeshjen ndaj Las Palmas.
“Isco dhe Sergio Ramos kanë probleme dhe nuk do të udhëtojnë me ne”.

“Ata do të pushojnë nesër, ndërsa ata që do të udhëtojnë janë mirë”, ka thënë Isco.

...

Share.

Leave A Reply