Wednesday, August 15

E veshur me fustan të kuq, Sule do ta ‘çmend` Cengizin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktorja bukuroshe, Gonca Vuslateri u bë e njohur te ne me rolin e saj të Sules në serilain, Anne.

Me talentin dhe origjinalitetin e saj, ajo për një kohë të shkurtë arriti që të fitojë zemrat e shumë shikuesve anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo.

Ndryshe nga seriali, në jetën e përditshme Sule është një femër shumë e zojna dhe me një kulturë të lartë. Ajo shpesh është e ftuar në evenimente të shumta,ku gjithmonë në sy bije pamja e saj.

Së fundmi, ajo ka shkëlqyer me fustanin e kuq në një premierë të një nga shfaqjet e saj të fundit./ORAvip/

...

Share.

Leave A Reply