Saturday, September 22

Reali, Barca dhe United, e duan në ekip, por ja ku do të luaj Dybala !

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Asi i Juventus pritet të nënshkruajë kontratë të re pesëvjeçare nga e cila do të përfitojë rreth 130 mijë euro në javë.

Sulmuesi 24-vjeçar ka qenë i lidhur me largim nga Italia, në drejtim të Barcelona, Manchester United dhe Real Madrid, në fund të këtij edicioni.
Por ai ka ndërruar qëndrim dhe me kontratën e re nuk do të ketë klauzolë largimi, duke u barazuar me Gonzalo Higuain, si dy lojtarët më të paguar tek Zonja e Vjetër.

...

Share.

Leave A Reply