Saturday, September 22

Mohamed Salah tallet me Manchester United, ja çfarë ka shkruar

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Manchester United është eliminuar nga Uefa Champions League

Skuadra e Sevillës ka arritur të fitoi 1-2 dhe kështu e ka eliminuar skuadrën e trajnerit Jose Mourinho, shkruan Gazeta Blic

Pas ndeshjes kanë filluar edhe talljet me klubin e njohur anglez, e një nga ata i cili ka reaguar menjëherë pas këtij barazimi është Mohamed Salah, lojtari i cili ishte bllokuar totalisht nga Manchester United në derbin që këta të fundit e fituan përballë Liverpool të shtunën 2-1.

Salah në Twitter ka shkruar: Shorti i Ligës së Kampionëve a nuk mund të vijë ma shpejtë” 😁./Gazeta Blic

...

Share.

Leave A Reply