Saturday, September 22

Ja cfare komenti ja ben Berat Buzhala fotos se Ramushit dhe Donikes

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Deputetja Donika Kadaj-Bujupi është rikthyer në partinë ku ka qenë.

Këtë lajm e ka bërë publik vet kryeministri Ramush Haradinaj, përcjell republikaks.com

Postimi i Haradinajt.

Me deputeten e Kuvendit, Donika Kadaj-Bujupi, bashkëbiseduam për zhvillimet aktuale politike në Kosovë. Nga sot, Donika i rikthehet Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Rrugëtimin nëpër proceset politike në vend do ta vazhdojmë bashkërisht.

RH

Por komenti i Berat Buzhales ishte epik, shkruan KosovaRepublikë.

...

Share.

Leave A Reply