Saturday, September 22

Formacionet e super ndeshjes: Barcelona – Chelsea

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“EuroSport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.
Barcelona dhe Chelsea takohen sonte në ndeshjen e kthimit në Camp Nou në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja e parë u mbyll në barazim 1:1 andaj dueli sonte do ta caktojë çerekfinalistin.

“EuroSport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Barcelona (4-3-1-2): ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Rakitić, Busquets, André Gomes; Paulinho; Messi, L.Suárez.

Chelsea (3-4-3): Courtois; Azpilicueta, A.Christensen, Rüdiger; Moses, Fàbregas, Kanté, Marcos Alonso; Willian, Hazard, Pedro.

...

Share.

Leave A Reply