Saturday, September 22

Flamuri shqiptar nuk mungon as në ‘Camp Nou’

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skuadra e Barcelonës sonte takohet me Chelsean me fillim nga ora 20:45.

Ky takim zhvillohet në kuadër të ndeshjes kthyese të raundit të 16’të të Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaBlic

Pak para fillimit të takimit në stadiumin e Barcelonës, “Camp Nou” është parë edhe flamuri shqiptar.

Dihet se skuadra e Barcelonës ka shumë fansa në trevat shqiptare dhe as në këtë takim nuk i ka munguar përkrahja e tyre./GazetaBlic/

...

Share.

Leave A Reply