Saturday, September 22

Elvana, çizmet me çmim marramendës, por fundi i saj kushton shumë lirë…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Elvana Gjata si shumë kolege të saj të ardhurat nga muzika i investojnë në garderobën e tyre.

E shpesh shijet e tyre përkojnë me markat e njohura e rrjedhimisht të shtrenjta, përcjell ORAvip.
Elvana është parë me një veshje që e ka kombinuar me shumë shije, por që ka befasuar me çmimet e tyre.

Për një fund ajo ka shpenzuar vetëm 39,95 euro ndërsa për çizmet e saj plot 169 euro.

Për këngëtaren duket që ka rëndësi kombinimi dhe jo detyrimisht të jenë të gjitha të shtrenjta./gp/

...

Share.

Leave A Reply