Saturday, September 22

Lajm i papritur, ky super lojtar largohet nga Barcelona

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Transferimi i Arthur mund të çojë në largimin e Yerry Minas nga Barcelona.

Yerry Mina do të largohet pasi Paulinho dhe Coutinho janë të paprekshëm në skuadrën e parë të Blaugranës, shkruan GazetaBlic

Mbrojtësi do të largohet pasi me transferimin e Arthur bëhen katër lojtarë jo evropian në skuadër, e që duhet të jenë vetëm tre, sipas rregullave.

Lojtari nuk ka arritur të dëshmohet në Barçë dhe tashmë sipas mediave spanjolle ai do të largohet në verë./GazetaBlic/

...

Share.

Leave A Reply