Saturday, September 22

Ky është i dashuri i Shules

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gonca Vuslateri është emri i aktores që luan rolin e Shules në serialin e popullarizuar ‘Anne’.

Shule në jetën reale është një femër simpatike që ka arritu të bëjë për vete një prej meshkujve më të bukur turk, Edip Burak Ertoğan.

Çifti si i famshëm janë të ndjekur nga mediet turke dhe shpesh momentet e tyre intime i sheh i gjithë publiku.

Disa fotografi që iu shkrepën çiftit derisa ishin së bashku tregojnë se Shulja ka goditur në shenjë me të dashurin e saj super seksi./ORAvip/

...

Share.

Leave A Reply