Saturday, September 22

Kjo është e dashura reale e “Cengiz” tek “Anne”, ky njëmend di t’i josh femrat…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Berkay Ateş i ka buzëqeshur fati në dashuri.

Aktori që luan rolin e Cengiz në serialin ‘Anne’, në jetën reale është një mashkull mjaft simpatik, e që edhe e dashura i është përshtatur, përcjell ORAvip.

Ky rol e bëri të popullarizuar në publikun turk dhe jo vetëm, tani ai po ndiqet edhe gna mediet.

Disa fotografi nga jeta e tij private shuan kureshtjen e shumë fansave të rinj që bëri aktori.

Ai shihet bashkë me të dashurën e tij simpatike dhe të re në ambiente relaksuese.

...

Share.

Leave A Reply