Saturday, September 22

Kështu mbrëmë u cmenden gratë për 8 mars

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

8 Marsi edhe këtë vit ka qenë një ditë feste dhe jo proteste në Shqipëri, si çdo vit tjetër. Shumë gra e vajza kanë dalë të festojnë dhe të harbohen në praninë e njëra-tjetrës, duke i harruar për disa orë të mira bashkëshortët dhe angazhimet e tyre familjare.

Foto mjaft interesante vijnë nga një grup femrash në Pogradec, të cilat kanë dalë të argëtohen sëbashku. Njëra prej tyre, pasi ka pirë mirë e mirë në drekën e punës me koleget, i ka shkuar në mendje të zhvishet.

Gruaja ka zbërthyer fustanin dhe ka nxjerrë në pah reçipetat prej leopardi por edhe getat e mbathjet që mbante poshtë. Barku me rrathë siç duket e shtrëngonte zonjën, e cila duket se ka ndierë lirshmëri pasi është zbërthyer e gjitha.

Siç thonë personat që kanë dërguar pamjet pranë JOQ.al, në lokal kishte vetëm femra dhe asnjë mashkull.

...

Share.

Leave A Reply