Wednesday, June 20

Një tjetër dasmë VIP po vjen!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasi e bëri zyrtare fejesen me të fejuarin çek Jakub Kindl, Aferdita Dreshaj ka ndarë edhe datën e dasmës. Këngëtarja dhe modelja e njohur do të martohet jo më larg se këtë erë.
Data e ndarë nga ajo dhe Jakub Kindl për të kurorëzuar dashurinë, është 29 qershori… Dasma do të mbahet në Miami Beach – Florida, një nga shtetet më të bukura në SHBA. Afërdita ka ftuar në dasmë edhe miqtë e saj më të afërt nga Shqipëria.

Afërdita ka treguar për Revistën Who se dasma do të mbahet pikërisht më 29 qershor në Miami dhe përveç datës e vendin, Afërdita ka treguar edhe ftesën e dasmës, që të ngjajnë me një film Hollywood-i, pasi Afërdita shfaqet në krahët e Jakub në plazh teksa i dhurojnë njëri-tjetrit një puthje. Një ftesë vërtet e veçantë…

...

Share.

Leave A Reply