Monday, June 18

Ky gjest i Rita Orës për Kosovën do jua bëj zemrën mal!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rita Ora është padyshim krenaria e shqiptarëve sa i përket industrisë muzikore shqiptare, dhe akoma më shumë e ka fituar këtë epitet me ardhjen e saj në Kosovë dhe koncertin e saj falas për të gjithë qytetarët e Kosovës, shkruan GazetaPrishtina

Por prisni pak!

Rita Ora para pak çastesh na ka bërë sërish krenarë me një postim të bërë në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një video në të cilën tregon për eksperiencën e saj në koncertin në Kosovë dhe prapaskenat e klipit.

Pranojeni jua ka bërë zemrën mal!/GazetaPrishtina

 

...

Share.

Leave A Reply