Wednesday, June 20

Tallen keq me Seldin dhe Mimoza Shkodrën!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtari Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra gjithmonë janë lakuar në mediet rozë edhe ende pa qenë të fejuar. Por në momentin që ata të dy kanë kurorëzuar dashurinë e tyre edhe me fejesë duket se lajmet për ta janë bërë akoma më të lakuara, shkruan GazetaPrishtina

Së fundmi Seldi Qalliu ka lansuar projektin e tij më të ri të cilinm e ka titulluar “Thyhen gotat” dhe ka arritur që për një kohë të shkurtër të kap afro 2 milionë klikime. Por duket që kjo nuk ju ka mjaftuar adhuruesve të tij të cilët madje dhe i kanë talluar Seldin dhe Mimozën sepse ata të dy në YouTube e kanë llogarinë e njëjtë.

Një komentues ju ka thënë që pse spo e hapim edhe një Instagram bashkë dhe komenti ka marrë shumë pëlqime./gazetaprishtina

 

...

Share.

Leave A Reply