Monday, September 24

Besi ia vjedh aparatin fotografik disa vajzave në mes të qytetit, reagimi Xhensilës do t’iu lë gojëhapur

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bes Kallakun nuk mund ta ndryshojë as Xhensila. Ai të njëjtin sens të humorit që ka në skenë, e ka edhe në rrugë në përditshmëri.

Çifti i famshëm janë në pushime dhe Besi nuk po i ndal veprimet qesharake edhe jashtë Shqiërisë, atje ku nuk e njohin, përcjell ORAinfo.

Atij i është kërkuar që t’iu bëjë një fotografi disa vajzave po ashtu turiste. Por diçka që nuk e kanë pritur iu ndodhi atyre.

Derisa ato u përgatitën për fotografi, Besi mori aparatin e tyre dhe iku me vrap. Xhensila u mundua që vajzat t’i qetësojë se ai është duke bërë humor dhe nuk do t’ia vjedh aparatin/

Për më shumë shikoni videon që vetë Besi e ka publikuar.

...

Share.

Leave A Reply