Wednesday, May 23

Mos flisni: Kemi zbuluar një sekret të Rita Orës!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rita Ora është për momentin emri më i dashur dhe më i lakuar në rrjete sociale dhe në mediet rozë, shkruan GazetaPrishtina

Prezenca e saj në Prishtinë për nder të 10 vjetorit të pavarësisë ka çuar pluhur në të gjithë vendin. Por harrojeni për pak koncertin, kësaj radhe do ju tregojmë një sekret të Rita Orës e cila vet padashje ka treguar që në gojën e saj ka edhe një dhëmb të arit.

Si duket Rita Ora e ka shpërblyer vetën me një dhuratë të tillë pas punës të palodshme që bën vazhdimisht./GazetaPrishtina

 

...

Share.

Leave A Reply