Wednesday, August 15

Trajneri i Barcelonës flet për fatin e keq të Messit ndaj Chelsea

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ernesto Valverde ka mbajtur konferencën për shtyp para ndeshjes Chelsea – Barcelona.

Dita e nesërme do të sjellë përballë dy nga skuadrat më të mëdha evropiane, atë të Chelsea dhe Barcelonës, në 1/16 e Ligës së Kampionëve.

Do të jetë ‘Stamford Bridge’ stadiumi nikoqir i ndeshjes së parë.

Trajneri i Barcelonës në konferencën e mbajtur, është ndalur të flas edhe për Lionel Messin, që kurrë në karrierën e tij nuk i ka shënuar gol Chelsea, edhe pse ka zhvilluar tetë ndeshje kundër kësaj skuadre.

“Ndeshja është e rëndësishme për Leo Messin, për mua dhe të gjithë”, deklaroi Valverde

...

Share.

Leave A Reply