Wednesday, June 20

Fero e “kërcenon” live Shpetim Deskun!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Të ftuar në emisonin n’Kosovë Show tek Shpetim Desku, këtë javë janë reperi i njohur Fero, Rovena Stefa, Adelina Berisha, si dhe të ftuar të tjerë.

Sikurse në emisionet tjera edhe kësaj here në këtë emision kishte shou të veçantë.
Ishte Fero i cili ndezi muhabetin dhe atmosferën, e përveç Feros edhe Adelina Berisha dhe Rovena Stefa ndezën atë.

Por Shpetim Desku deshi ta largoj nga emisioni Feron kur ky i fundit tregoj se ka pasur probleme dhe është rrahur me shumë persona

...

Share.

Leave A Reply