Monday, June 18

Nuk kishte nga të ikte: E kemi zbuluar se me kë është në pushime Luana Vjollca!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moderatorja më format trupore më joshëse në ekranet shqiptare është padyshim Luana Vjollca, ajo madje përveç se moderatore ka nisur rrugëtimin e saj edhe si një këngëtare që siguron miliona klikime, shkruan GazetaPrishtina

Ajo ka nisur pushime dimërore pas një sezoni të suksesshëm në televizion. Jemi të bindur që edhe ju jeni kurioz për të ditur se me kë po i bën këto pushime të merituara.

Nuk do ju mbajmë në suspancë!

Ajo ka nisur pushimet bashkë me motrën e saj Marina Vjollca dhe ende nuk janë të shoqëruara nga Getoari dhe Krenari.

Pushime gocash i thojnë kësaj pune!

Pushime të këndshme!

...

Share.

Leave A Reply