Friday, July 20

Blerona Zeqiri takohet me ish të dashuren e Endrit Thaçit!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Blerona Zeqiri është një nga moderatoret më të dashura dhe më të diskutuara në rrjete sociale, madje shpeshherë ajo kritikohet për pamjen e jashtme, shkruan GazetaPrishtina

Nuk e kishim ditur që Blerona Zeqiri dhe ish e dashura e Endrit Thaçit janë mike aq të mira. Blerona Zeqiri dhe modelja Drita Stublla duket se kanë një raport shumë miqësor!

Përveç miqësisë ato kanë edhe diçka të përbashkët, format trupore që lirisht mund të cilësohen si bomba.Madje edhe ne fotografinë e fundit që e kanë postuar në rrjete sociale e kanë dëshmuar këtë gjë.

Duket se ato po e shijojnë jetën si beqare dhe po frekuentojnë jetën e natës.Sa mike të mira dhe shumë joshëse!

...

Share.

Leave A Reply