Wednesday, August 15

Sasa flet për ndarjen nga bashkëshorti dhe lidhjen e re

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ka një karrierë të suksesshme në aktrim, por për të ka edhe shumë thashetheme dhe të pavërteta për jetën e saj private.

Bëhet fjalë për aktoren, Adriana Matoshi, e cila në një intevistë për n’ZOOM ajo flet për jetën e saj private, shkruan arbresh.info

Sa ka të vërteta në ato që shkruhet për të tregon Adriana vet.

Intervisten e plotë mund ta gjeni në linkun më poshtë.

...

Share.

Leave A Reply