Wednesday, August 15

Formacioni i ri i Barcelonës me Coutinhon dhe Dembelen

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“AS” ka publikuar formacionin e mundshëm të Barcelonës, pas rikuperimit të Dembeles.

Barcelona është në pritje të rikuperimit të sulmuesit Ousmane Dembele.

Pasi ai të jetë i gatshëm për lojë, ekipi katalan mund të luajë me një formacion të ri. Në të, së bashku me Dembelen, në një rol më të tërhequr mund të luajë edhe përforcimi rekord i klubit, Philippe Coutinho.

“AS” ka publikuar formacionin e mundshëm të Barcelonës, pas rikuperimit të Dembeles, përcjell “lajmi.net”.

Në fakt, ky formacion përshkruhet si një prej më të rrezikshmëve në futbollin evropian. /Lajmi.net/

...

Share.

Leave A Reply