Saturday, September 22

Real Madrid dorëzohet para Barcelonës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skuadra e Real Madridit nuk e ka ndërmend të sjellë ndonjë përforcim të ri gjatë afatit kalimtar të janarit.

E përdishmja spanjolle, Marca ka raportuar se Real Madrid e ka mbyllur merkaton e janarit ende pa përfunduar ajo, shkruan GazetaBlic

Sipas tyre, Zidane dhe Perez kanë marrë vendim që ekipi i tyre të mos ndryshojë deri në verë.

Në anën tjetër, rivalët e madrilenëve, Barcelona ka transferuar dy lojtarë (Coutinho dhe Mina).

...

Share.

Leave A Reply