Friday, August 17

Valverde harron këshillat për Paulinho-n pas golit të Rakitic

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ndeshja e djeshme mes Barcelona-s dhe Betis kishte shumë momente kulmore. Pesë golat e katalanasve dhe paraqitja spektakolare e Messi-t ishin më të rëndësishmet. Por një skenë humoristike është fshehur nën radarë dhe ka të bëjë me trajnerin Valverde dhe Paulinho-n.

Teksa braziliani po bëhej gati të futej në fushë gjatë pjesës së dytë, trajneri po i jepte disa këshilla si gjithmonë. Por goli i Rakitic i shënuar gjatë atij momenti e hutoi trajnerin që duken në fytyrë që harron mesazhin që donte t’i jepte mesfushorit.

...

Share.

Leave A Reply