Wednesday, August 15

Barcelona arrin marrëveshje me Coutinhon

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Philippe Coutinho tashmë ka arritur marrëveshje me Barcelonën për transferim në Camp Nou.

Transferimi i Philippe Coutinhos te Barcelona është punë e kryer.

E përditshmja sportive katalane “Sport” shkruan se sulmuesi i Liverpoolit ka arritur marrëveshje me klubin nga Camp Nou.

Reprezentuesi brazilian është në pritje të marrëveshjes mes Barcelonës dhe Liverpoolit për të zyrtarizuar transferimin te lideri nga La Liga, përcjell “lajmi.net”.

Barcelona do të paguajë 120 milionë euro dhe 40 milionë euro të tjera në bonuse për shërbimet e Coutinhos. /Lajmi.net/

...

Share.

Leave A Reply