Monday, September 24

Jehona merr gjithë vëmendjen me linjat e saj bombastike

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ajo ka kohë që ka marr gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.

Ndonëse sa i përket profesionit nuk njihet si motra e saj Afërdita, Jehona njihet për format e saj bombastike, transmeton Gazeta Express.

Që kur u shfaq për herë të parë, Jehona komentua shumë për linjat e saj sidomos për gjoksin të cilin nuk heziton ta shfaq aspak para të gjithë ndjekësve të saj.

Së fundmi Jehona në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku e gjithë vëmendja shkon te gjoksi i saj.

Jehona ka mijëra ndjekës në Instagram të cilët e ndjekin atë në cdo hap që ajo bën.

...

Share.

Leave A Reply