Friday, August 17

Publikohet video kur Jakub i propozon fejesë Afërditës në mënyrë romantike

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja dhe modelja e njohur Afërditë Dreshaj kishte bërë të ditur për fansat e saj se ajo i ka thënë “PO”, propozimit për fejesë nga i dashuri i saj Jakub Kindl.

Ajo ishte shprehur tejet e emocionuar për këtë, transmeton Gazeta Express.

Ndërsa sot, Afërdita ka ndarë së bashku me të gjithë fansat e saj momentin e magjishëm kur Jakub i propozon fejesë.

Gjithçka duket aq bukur, trëndafila plot e qirinj të ndezur që ndriçonin rrugën derisa ecte Afërdita.

💛💍🙏🏻

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

Ndërkohë, ajo urime të shumta i kanë shkruar fansat e saj.

Kujtojmë se Afërdita ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor pasi tash e një kohë të gjatë ajo është përkushtuar në jetën e saj private./Gazeta Express/

...

Share.

Leave A Reply