Friday, August 17

Kastro Zizo i propozon martesë moderatores së njohur në mes të sheshit ‘Skënderbej’

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

I ftuar mbrëmë në emisionin “Why not” ishte Kastro Zizo i cili në këtë intervistë përballë Roza Latit, sigurisht nuk mund të mungonin batutat dhe të qeshurat.

Dyshja kishin përgatitur edhe një insert ku shfaqeshin të maskuar si pleq në qendër të Tiranës.

Pasi bënë xhiro me makina, Kastro ulet në gjunjë dhe nxjerr kutinë me unazë. Roza me humor thotë se këtë moment ja kishin parashikuar plakat e lagjes.

Kastro i vë unazën Rozës dhe më pas përqafohen. Pas insertit, Roza pyeti Kastron pse u kompleksua gjatë atij momenti ndërsa këngëtari tregoi se edhe pse ishin maskuar, njerëzit e kishin kuptuar që ishin ata, për këtë arsye.

...

Share.

Leave A Reply