Monday, September 24

Theret me thikë 18 vjeçari në Skenderaj, mësohen detaje të reja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjatë ditës së sotme një 18 vjeçar është therur me thikë në Skenderaj. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pas ndihmës së parë është dërguar në QKUK, shkruan arbresh.info

Fexhrije Pllana, nga zyra për informim e Policisë, ka thënë për arbresh.info se gjendja e tij është stabile.

“Rreth orës 12:30, është therur me thikë një person i gjinisë mashkullore. Është i moshës 8 vjeçare. Ndihmën e parë e ka marrë në shtëpinë e shëndetit në Skenderaj, pastaj është dërguar në QKUK. Gjendja e tij është stabil” tha Fexhrije Pllana./arbresh.info/

...

Share.

Leave A Reply