Monday, September 24

Këto bukuroshe shqiptare nuk kanë nevojë as për grim as për operacione plastike

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Janë ndër femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare, madje ato kanë edhe një të përbashkët, që të trija nëpër vite janë kurorëzuar me çmimin miss.

E kur ato bëhen bashkë nuk ka se si të mos del edhe fotografia e bukur.

@dancewithmealbania @classav_events @makeupbyliliismaili ❤️❤️❤️💋💋💋

A post shared by Valbona Selimllari (@valbonaselimllari) on

Ready… 👕 by @zero_absolutestore @enilenahair_makeup 😘

A post shared by Kristin 🕊 (@kristinabaki) on

Valbona Selimllari, Adrola Dushi e Kristina Baki kanë postuar një fotografi në rrjetin social Instagram.

Natyrale, pa operacione plastike e të thjeshta ato edhe një herë dëshmojnë që janë sinonim i së bukurës.

...

Share.

Leave A Reply