Monday, September 24

“Përmbytet” një veturë në Prishtinë nga reshjet e mëdha të shiut

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një veturë ka dalë nga rruga përderisa ishte duke qarkulluar në lagjen “Kalabria” në Prishtinë.

Ajo ka rënë në rrëkenë e formuar nga uji i madh i shiut i cili po vazhdon të bie dhe e ka vështirësuar qarkullimin, shkruan Indeksonline.

Në fotografitë e dërguara nga lexuesi i Indeksonline shihet që vetura ka ngecur keq përderisa uji vazhdon që të qarkulloj. /Indeksonline/

...

Share.

Leave A Reply