Wednesday, August 15

Ja në cilin vend kanë udhëtuar Labi dhe Qëndresa

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami janë ҫifti më i ri, të cilën u martuar vetëm pak ditë më parë,

Pas martesës ata po vazhdojnë pushimet e tyre, e këtë e ka treguar Labi përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram.

Sot Qëndresa ka bërë një postim në të cilin shihet duke vozitur veturën.

Por, se me kë është dhe për ku është nisur, mbetet të shihet…/ORAinfo/

...

Share.

Leave A Reply